Ostoskori

Tule mukaan Suomen Street Workout jäseneksi! Olemme rakentaneet jäsenillemme 3 erilaista jäsenyyttä. Mikä parasta, jäseneksi voit liittyä koska vain!

Ensimmäinen jäsenyytemme on täysin ilmainen, ja sen tarkoituksena on saada mm. näkyvyyttä yhdistykselle, jotta voimme osoittaa että Street Workout lajille on kiinnostusta Suomessa. Tämä edesauttaa saamaan lähiliikuntapaikkoja (https://www.vantaansanomat.fi/artikkeli/776232-ilolaan-tulossa-uusi-lahiliikuntapaikka-puistokentan-kunnostus-alkaa-tana-vuonna), jotka ovat kaikkien vapaassa käytössä. Jäsenenä pääset myös käsiksi kaikkeen nettisivuilla olevaan sisältöön. Nettisivuilta löytyy mm. Street Workoutin kattava, yli 100 liikkeen liikepankki sekä Telinekartta, josta voit löytää asuinpaikkasi lähimmän lähiliikuntapaikan. 

Toinen jäsenyys on KANNATTAJA -jäsenyys. Tämä jäsenyys oikeuttaa edellä mainittujen lisäksi mm. alennuksiin yhteistyökumppaneidemme tuotteista sekä leirimaksuista. Saat itsellesi myös joka vuonna päivittyvän, uuden SSW-paidan! Tämä paita toteutetaan aina yhteistyössä RÄÄKKI Clothingin kanssa. Jäsenyydellä tuet rahallisesti yhdistyksen toimintaa sekä pääset nauttimaan tarjoamistamme jäseneduista.

Kolmas jäsenyys on SUPERKANNATTAJA -jäsenyys. Nimensä mukaisesti tämä jäsenyys oikeuttaa kaikkeen ja vielä vähän enemmän. Ympärivuotiset edut yhteistyökumppaneillemme, täysin ilmaiset leirimaksut, jäsenpaita.. Mitä muuta voit enää odottaa! Tällä jäsenyydellä lisäksi tuet isolla kädellä yhdistyksen toimintaa.

Valitsitpa minkä tahansa jäsenyyden, olemme kiitollisia tuestasi ja samalla toivotamme sinut  tervetulleeksi Street Workout yhteisöömme! Jäsenenä voit osallistua myös vapaaehtoisena auttamaan meitä järjestämään vuosittaisia tapahtumia


0 Comments

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *